Mustang 11-11 Boutique Hotel Self Check In

6/15 Đường Cách Mạng Tháng Tám, District 1, 700000 Ho Chi Minh City, Vietnam·Op de kaart bekijken

Fabelachtig397 beoordelingen
8,8
Prijzen bekijken
Prijzen bekijken
1 / 16
Incheckenvanaf 15:00
Uitcheckentot 12:00
Parkeren✓ Gratis
WiFi✓ Gratis
Huisdieren✕ Niet toegestaan
OntbijtNiet vermeld

Beschrijving

Mustang 11-11 Boutique Hotel Self Check In is een 2-sterrenhotel in District 1, het centrum van Ho Chi Minhstad, met airconditioned kamers die allemaal een eigen badkamer hebben en sommige met uitzicht op de stad. Het past bij reizigers die een flexibele aankomst willen, want privé check-in en check-out worden aangeboden naast expres check-in en check-out. De vier kamertypes lopen van een standaard studio van 22 m² tot een suite van 40 m² met balkon.

De suite en de studio van 30 m² hebben beide een kitchenette met kookplaat, koelkast en keukengerei, wat past bij een verblijf van meerdere nachten. Elke kamer heeft een minibar en airconditioning, en het hotel beschikt onder meer over een lift, roomservice, bagageopslag en conciergeservice, plus een buitenbad en een jacuzzi.

Gratis privéparkeren is aanwezig op het terrein en gratis wifi dekt alle ruimtes, en het pand is volledig niet-roken. Gasten prijzen vooral de centrale ligging, de nette kamers en het vriendelijke personeel.

Kamers

4 kamertypes · 22–40 m²

Het hotel heeft vier kamertypes, allemaal met airconditioning, elk met een eigen badkamer en een flatscreen-tv. Ze lopen van de 22 m² Standaard studio tot de 40 m² Suite met balkon, en elke kamer is ingedeeld voor twee personen. De suite is de enige met balkon en terras, en het terras kijkt uit over de stad.

De Studio en de suite hebben beide een kitchenette met kookplaat, koelkast en keukengerei, en de Studio heeft ook stadszicht en een kledingkast. De Deluxe tweepersoonskamer is de eenvoudigste indeling, met een streamingdienst, een haardroger en een minibar. De Standaard studio is de compactste optie, met een bad, een kleedkamer en een elektrische waterkoker, en is de enige kamer met een tweepersoonsbed. Drie kamers hebben een groot king-size bed.

Suite met balkon — Mustang 11-11 Boutique Hotel Self Check In

Suite met balkon

40 m² Max. 2 gasten 1 groot bed (King size)
BalkonTerrasKitchenette

De grootste kamer met 40 m², deze suite is de enige met een eigen balkon en terras, dat uitkijkt over de stad. Er is een kitchenette met kookplaat, koelkast, keukengerei en een thee- en koffiezetapparaat, en een badkamer met zowel bad als douche. Het bed is een groot king-size bed.

Prijzen bekijken
Studio — Mustang 11-11 Boutique Hotel Self Check In

Studio

30 m² Max. 2 gasten 1 groot bed (King size)
StadszichtKitchenetteKledingkast

Deze studio van 30 m² is groter dan de Standaard studio en heeft uitzicht op de stad vanuit de kamer, een kledingkast en een kitchenette met kookplaat, koelkast en keukengerei. De badkamer heeft een bad, een douche en een bidet, en de kamer heeft een groot king-size bed.

Prijzen bekijken
Deluxe tweepersoonskamer — Mustang 11-11 Boutique Hotel Self Check In

Deluxe tweepersoonskamer

25 m² Max. 2 gasten 1 groot bed (King size)
StreamingdienstHaardrogerMinibar

Een kamer van 25 m² met een groot king-size bed, een eigen badkamer met bad of douche, een bidet en een haardroger, plus een streamingdienst en een minibar. Het is de eenvoudigste indeling van de vier, zonder kitchenette, en is geschikt voor gasten die een rechttoe-rechtaan tweepersoonskamer willen.

Prijzen bekijken
Standaard studio — Mustang 11-11 Boutique Hotel Self Check In

Standaard studio

22 m² Max. 3 gasten 1 tweepersoonsbed
KleedkamerElektrische waterkokerBad

De compactste kamer met 22 m², met een tweepersoonsbed in plaats van een king-size bed. Er is een eigen badkamer met bad, douche en bidet, een kleedkamer, een elektrische waterkoker en een flatscreen-tv met streamingdiensten. Het is geschikt voor een stel of een alleenreizende gast die een compacte kamer wil.

Prijzen bekijken

Voorzieningen

46 voorzieningen
Parkeren
Privébadkamer
Airconditioning
Gratis WiFi
Luchthavenshuttle
Gratis parkeren
Roomservice
Flatscreen-tv
Voorzieningen voor gasten met een handicap
Niet-rokerskamers

Gratis privéparkeren is op het terrein mogelijk, zonder dat daarvoor een reservering nodig is. Wifi is in alle ruimtes beschikbaar en gratis. Het hotel biedt ook een shuttleservice en een luchthavenshuttle, beide tegen betaling, en verhuurt fietsen. Verder zijn er conciergeservice, bagageopslag, wasserij en roomservice.

Gemeenschappelijke ruimtes omvatten een lift, een buitenbad, een jacuzzi en een openbaar bad. Het pand biedt privé check-in en check-out en expres check-in en check-out, is rolstoelvriendelijk, heeft voorzieningen voor gasten met een handicap en niet-rokerskamers, en is volledig niet-roken. Cctv-camera's bewaken de gemeenschappelijke ruimtes en de buitenkant van het pand.

In de kamers vind je airconditioning, een eigen badkamer met toilet, bidet, gratis toiletartikelen, handdoeken en een haardroger, en een flatscreen-tv met streamingdiensten en internetdiensten. De suite en de studio voegen een koelkast, een kookplaat en een elektrische waterkoker toe, terwijl een bureau, een kleedkamer en een minibar de kamerinrichting compleet maken.

Algemeen

  • Fietsverhuur
  • Shuttleservice
  • Privé check-in/check-out
  • Conciergeservice
  • Bagageopslag
  • Expres check-in/check-out
  • Wasserij
  • Luchthavenshuttle
  • Roomservice
  • Lift
  • Buitenbad
  • Jacuzzi
  • Openbaar bad
  • Rolstoelvriendelijk
  • Heel het pand niet-roken

Eten & drinken

  • Minibar

Op de kamer

  • Toiletpapier
  • Handdoeken
  • Bidet
  • Bad of douche
  • Privébadkamer
  • Toilet
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Douche
  • Linnen
  • Kleedkamer
  • Elektrische waterkoker
  • Koelkast
  • Stopcontact bij het bed
  • Bureau

Media & techniek

  • Streamingdienst (zoals Netflix)
  • Flatscreen-tv
  • tv
  • Internetdiensten

Parkeren

  • Parkeren

Het hotel staat in de Cách Mạng Tháng Tám-straat in District 1, waar cafés en restaurants langs de stoep liggen: Sharetea Vietnam en Drink Vietnam liggen op ongeveer 50 m, net als The First Steakhouse en Italianis Pizza. Ook groen ligt dichtbij, met Tao Dan-park op 250 m en Park 23 september op 300 m, zodat de buurt snelle hapjes combineert met parken op enkele minuten lopen. Het Central Post Office en de Dong Khoi-straat liggen ook in District 1 en zijn te voet bereikbaar vanaf het hotel.

Busstation Bến xe buýt Sài Gòn ligt op 650 m en station Ben Thanh, het startpunt van metrolijn 1, op 500 m. Beide zijn te voet bereikbaar, zodat je het centrum zonder auto kunt bereiken. Station Saigon ligt op 2 km en de internationale luchthaven Tan Son Nhat, in Tan Binh ten noordwesten van het centrum, ligt op 5,1 km van het pand. Een taxi of de betaalde shuttle is dus de meest directe weg naar de luchthaven.

De markt Ben Thanh, op 500 m, is een overdekte markt met eetkraampjes en souvenirs, en het Paleis van de Onafhankelijkheid, het voormalige presidentiële paleis van Zuid-Vietnam, ligt op 600 m. Het Museum voor Schone Kunsten ligt op 650 m, het Museum van de oorlogsresten op 800 m en het Museum van Ho Chi Minhstad eveneens op 800 m, terwijl de Nguyen Hue-wandelstraat op iets meer afstand ligt. Het Crescent-meer, op 5,7 km in het zuiden van de stad, is de enige bezienswaardigheid op deze lijst die een langere reis vraagt.

  • Markt Ben Thanh
    Overdekte markt bekend om eetkraampjes en souvenirs
    500 m
  • Paleis van de Onafhankelijkheid
    Voormalig presidentieel paleis van Zuid-Vietnam in het centrum
    600 m
  • Tao Dan-park
    Stadspark met wandelpaden, dicht bij het hotel
    250 m
  • Station Ben Thanh
    Startpunt van metrolijn 1 richting Suoi Tien
    500 m
  • Museum van de oorlogsresten
    Museum over de Vietnamoorlog met militaire buitenexposities
    800 m
  • Museum voor Schone Kunsten
    Museum van Vietnamese schilderkunst en beeldhouwkunst
    650 m

Is het iets voor jou?

Ja, als…

  • ✓je op een onvoorspelbaar uur aankomt: privé check-in en check-out worden aangeboden, en de check-in loopt van 15:00 tot 23:00.
  • ✓je een verblijf van meerdere nachten plant en een kitchenette wilt: de suite en de studio van 30 m² hebben er beide een, met kookplaat en koelkast.
  • ✓je met de auto komt: gratis privéparkeren is op het terrein mogelijk, zonder dat daarvoor een reservering nodig is.
  • ✓je de metro dichtbij wilt: station Ben Thanh, het startpunt van metrolijn 1, ligt op 500 m.
  • ✓je na een dag op pad van een bad geniet: een buitenbad en een jacuzzi behoren tot de voorzieningen van het pand.

Misschien niet, als…

  • ✕je een rustige nacht nodig hebt: sommige gasten vinden de muren dun, met geluid van de gang, de lift en nabije bouwwerkzaamheden.
  • ✕je kieskeurig bent over de badkamer: sommige gasten melden daar koud water, afvoerproblemen en geuren.
  • ✕je met een groep van drie of meer reist: elke kamer is ingedeeld voor twee personen.
  • ✕je zonder kosten vervoer vanuit het hotel wilt gebruiken: de shuttleservice en de luchthavenshuttle zijn beide betaald.

Wat gasten zeggen

397 geverifieerde beoordelingen
8,8

Gasten prijzen vooral de centrale ligging in District 1, de nette kamers en het vriendelijke personeel, dat helpt met self check-in. Sommigen vinden het badkamerwater koud en de muren dun, zodat geluid van de gang en nabije bouwwerkzaamheden de kamer in kan komen.

Ligging9,4
Prijs-kwaliteit9,3
Personeel9,2
Gratis WiFi9,1
Netheid9,0
Comfort8,9
Faciliteiten8,9

Veelgestelde vragen

Hoeveel kost een nacht bij Mustang 11-11 Boutique Hotel Self Check In?

De tarieven bij Mustang 11-11 Boutique Hotel Self Check In hangen af van het kamertype, de data en de beschikbaarheid, dus er is geen vaste prijs per nacht. Bekijk de actuele tarieven bij onze boekingspartners voor de data die je voor ogen hebt.

Hoe kom ik bij Mustang 11-11 Boutique Hotel Self Check In?

Mustang 11-11 Boutique Hotel Self Check In ligt aan de Cách Mạng Tháng Tám-straat in District 1. Busstation Bến xe buýt Sài Gòn ligt op 650 m en station Ben Thanh, aan metrolijn 1, op 500 m, dus het laatste stuk leg je te voet of met de taxi af. Station Saigon ligt op 2 km. Gratis privéparkeren is op het terrein mogelijk, zonder dat daarvoor een reservering nodig is.

Wat is er in de buurt van Mustang 11-11 Boutique Hotel Self Check In?

Tao Dan-park ligt op 250 m en Park 23 september op 300 m, beide groene plekken in de wijk. De markt Ben Thanh, een overdekte markt met eetkraampjes en souvenirs, ligt op 500 m, en het Paleis van de Onafhankelijkheid op 600 m. Het Museum voor Schone Kunsten ligt op 650 m en het Museum van de oorlogsresten op 800 m, dus de belangrijkste bezienswaardigheden van het centrum liggen op korte loopafstand.

Hoe laat is check-in en check-out bij Mustang 11-11 Boutique Hotel Self Check In?

De check-in bij Mustang 11-11 Boutique Hotel Self Check In loopt van 15:00 tot 23:00 en de check-out is om 12:00. Privé check-in en check-out worden aangeboden, net als expres check-in en check-out, zodat de aankomst op jouw planning kan worden afgestemd. Gebruik bij het boeken het vak Speciale verzoeken om het hotel je verwachte aankomsttijd door te geven.

Biedt Mustang 11-11 Boutique Hotel Self Check In een luchthavenshuttle?

Ja, Mustang 11-11 Boutique Hotel Self Check In biedt een luchthavenshuttle, en daarnaast een shuttleservice in de stad; beide zijn betaald. De internationale luchthaven Tan Son Nhat ligt op 5,1 km van het pand, dus de shuttle verzorgt de rit van de luchthaven naar het hotel.

Is Mustang 11-11 Boutique Hotel Self Check In toegankelijk voor gasten met een beperking?

Ja, Mustang 11-11 Boutique Hotel Self Check In heeft voorzieningen voor gasten met een handicap en is rolstoelvriendelijk, met een lift in het gebouw. Er zijn ook niet-rokerskamers, en het pand is volledig niet-roken.

Heeft Mustang 11-11 Boutique Hotel Self Check In een jacuzzi en een buitenbad?

Ja, Mustang 11-11 Boutique Hotel Self Check In heeft een buitenbad en een jacuzzi, naast een openbaar bad, tot de voorzieningen. De suite is de enige kamer met een eigen terras.

Mustang 11-11 Boutique Hotel Self Check In · Foto’s (16)
8,8 Fabelachtig397 beoordelingen
Prijzen bekijken